У Запоріжжі виявили спалах коронавірусу у гуртожитку

В одному з гуртожитків Запоріжжя, станом на 25 квітня, виявили 13 захворілих коронавірусом. Про це повідомляє прес-служба міськради.

У Запоріжжі зафіксували спалах коронавіруса COVID-19 у гуртожитку

Першою з мешканців гуртожитку захворіла жінка, за інформацією сайту «Гвозді», співробітниця пологового будинку №5, яка хворіла вже більше тижня.

Жінка проживала на п’ятому поверсі. Після тестування її сусідів виявили ще 12 хворих. Повідомляяється, що вони не мали симптомів коронавірусу. Наявність інфекції виявили завдяки ПЛР-тестуванню.

Міська влада визнала гуртожиток інфікованим об’єктом. Його закрили на карантин.

Загалом у гуртожитку проживає понад 200 мешканців. Всіх виявлених хворих, які не мають симптомів, вирішили госпіталізувати до 7-ї міської лікарні. Всіх, хто проживав на п’ятому поверсі, контактуючи тим самим з хворими, але при цьому тестування у них не виявило інфекції, відправили на обсервацію до 8-ї міської лікарні.

У гуртожитку проводиться дезінфекція. Встановлюються контактні особи, які не проживали там, але контактували з захворілими – родичі, колеги по роботі, працівники, які обслуговували гуртожиток та інші. Їх також планують перевірити. Однак чи вдасться встановити всіх контактних та протестувати їх – є сумніви.

Медики також проведуть тестування на коронавірус всіх інших мешканців гуртожитку, які на даний момент повинні залишатися у режимі самоізоляції.

Якщо виявлять нові випадки захворювання, то влада планує діяти за такою схемою: хворих без симптомів відправлятимуть до 7-ї міської лікарні, контактних – до 8-ї міської лікарні. Ті, хто не захворів та не контактував з хворими, залишатимуться на самоізоляції.

Читайте також: Хороша новина: одужав енергодарський медик, який був хворий на коронавірус

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X