В Енергодарі створять Координаційну раду голів ОСББ

У неділю, 17 січня, відбулася зустріч представників міської влади з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків Енергодара. Учасники обговорили низку проблемних питань, з якими стикаються мешканці ОСББ. На запитання відповідали міський голова Дмитро Орлов, його заступники Іван Самойдюк та Сергій Холод, а також керівники комунальних підприємств. Про це повідомляє пресслужба Енергодарської міської ради.

В Енергодарі пройшла зустріч представників міської влади з головами ОСББ

Однією з основних проблем, що непокоять мешканців ОСББ, залишається якість опалення будинків 1 та 2 мікрорайонів міста. Це пов’язано з тим, що обладнання теплового пункту перебуває в занедбаному критичному стані та потребує заміни. У міському бюджеті передбачені кошти на придбання нових теплообмінників, тож наступним кроком стануть закупівлі та заміна обладнання ЦТП. Це дозволить вже до наступного опалювального сезону усунути всі недоліки системи опалення та уникнути можливих аварій.

Також на зустрічі обговорювалося питання встановлення загальнобудинкових приладів обліку теплової енергії. Лічильниками вже обладнані 38 будинків, однак взяти їх на облік КП «Тепловодоканал» не має змоги у зв’язку з відсутністю доступу до них. Тож було вирішено передати лічильники на баланс КП «ТВК» із подальшою передачею їх до ОСББ.

Учасники заходу детально зупинилися на питанні розрахунків нових тарифів КП «Тепловодоканал» на централізоване водопостачання, водовідведення та опалення. Його планується внести на розгляд виконавчого комітету на черговому засіданні вже цього четверга, 21 січня. Як зазначив перший заступник міського голови Іван Самойдюк, рішенням виконкому будуть визначені конкретні терміни та відповідальні, аби вже найближчим часом можна було вийти на розрахунок нового тарифу. Причому основним принципом при розрахунках має стати прозорість та зрозумілість всіх складових тарифу для кожного мешканця міста. Саме це дозволить розробити та затвердити економічно обґрунтований тариф на воду та тепло для населення.

Крім того, на зустрічі обговорили такі питання, як встановлення на прибудинкових територіях контейнерів для збору пластику, недостатній тиск холодної води на верхніх поверхах багатоповерхівок, встановлення приладів обліку води для осіб пільгових категорій тощо.

За підсумками зустрічі було вирішено створити Координаційну раду голів ОСББ для налагодження плідної співпраці та ефективної взаємодії в напрямку утримання та обслуговування багатоквартирних будинків, а також оперативного реагування на проблемні питання та їхнього вирішення.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарських підприємців попереджають про аферистів, які маскуються під фахівців неіснуючого відомства

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X