Доведеться обирати: концерт до Дня міста Енергодара і виступ Полякової все ж таки пройдуть одночасно

Влада Енергодара спробувала домовитися, щоб виступ Олі Полякової на День міста пройшов після міського концерту. Як виявилося, вони стверджують, що організатор приїзду співачки проти.

Які концерти пройдуть в Енергодарі на День міста
В Енергодарі на День міста пройдуть два концерти

Нагадаємо, завтра, 8 червня 2019 року, о 19.00 на стадіоні «Старт» відбудеться концерт, на якому виступатимуть як енергодарські артисти і творчі колективи, так і запрошені «зірки» – гурт Kadnay та співачка Е.К.А. До речі, більшість городян не в курсі, що це за представники української естради.

Другий концерт буде проходити в цей же час, але в іншому місці – на площі «Фестивальна» зі своєю програмою виступить співачка Оля Полякова. Інформація про приїзд співачки в Енергодар з’явилася в соцмережі вчора. Такий подарунок містянам вирішив влаштувати нардеп Володимир Бандуров.

Підсумкову ситуацію зі святковими концертами прокоментувала в соцмережі Facebook помічниця міського голови Тетяна Стулень.

Як виявилося, лист від нардепа з проханням дозволити проведення концерту Олі Полякової саме на Фестивальній надійшов до міськвиконкому тільки сьогодні, 7 червня, за день до святкування Дня міста.

В Енергодарі на День міста пройдуть два концерти
Бандуров вирішив організувати на День міста ще один концерт – виступ Олі Полякової

У відповідь міська влада запропонувала депутатові з його передвиборчою акцією приєднатися до загальноміського концерту на стадіоні.

Місце виступу Полякової запропонували перенести через те, що це дозволить забезпечити артистці необхідні для виступу умови: звук, підключення електрики, декорації. Але в підсумку керівництву міста не вдалося домовитися з нардепом.

Концерт до Дня міста Енергодара і виступ Полякової пройдуть одночасно
Міська влада хотіла провести виступ Полякової після загальноміського концерту

– Мабуть, у нардепа інше бачення ситуації: незважаючи на очевидні незручності, які викличе у городян паралельне проведення двох концертів в один час, але в різних місцях, він на поступки не пішов. Причини такої поведінки пояснити складно, але можна припустити, що народний депутат просто не готовий відмовитися від своїх політичних амбіцій на користь комфорту і зручності своїх виборців, – такий коментар влада дала відмові Бандурова щодо перенесення концерту.

У підсумку в Енергодарі на День міста пройдуть два концерти: на стадіоні “Старт” виступлять місцеві артисти, гурт Kadnay та співачка Е.К.А, а на площі «Фестивальна» на сцену вийде Оля Полякова. На який із них ви підете – вирішуйте самі!

Складається враження, що влада Енергодара та нардеп побили горщики. Чи то подіяли вибори на горизонті, чи ще які причини, але порозумітися їм не вдалося. Тож таки доведеться обирати, кого зі співаків слухати суботнім вечором.

Читайте також: Рятувальники Запорізької області показали, на що вони здатні

Мысли посетителей
  1. 5 :

    3

  2. Анонім :

    Громада Енергодару з результатами виборIв маe повне право не тiльки послухати Олю П. А й потримати за П …. пу. …… хоча це бIЛьше заслуга не Ольги

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X