В Енергодарі відбудеться ювілейний концерт театру танцю “Ельдорадо”

Наступної суботи, 11 травня 2019 року, в ПК “Сучасник” відбудеться грандіозний ювілейний концерт театру танцю “Ельдорадо”. Захід приурочено до 20-річчя театру.

Театр танцю "Ельдорадо" запрошує енергодарців на ювілейний концерт
Ювілейний концерт театру танцю “Ельдорадо” відбудеться 11 травня 2019р.

На глядачів чекають постановки, які затьмарюють розум, яскраві костюми, пластика і грація танцівників. Славетні випускники “Ельдорадо” виступатимуть на одній сцені з малечею. Також на концерті чекають гостей – видатні колективи з Запоріжжя та Дніпра.

Режисером-постановником цього концерту стала випускниця “Ельдорадо” Олександра Погуляй, яка працювала у режисерській групі наймаштабнішого танцювального шоу України “Танці з зірками”, а також стала фіналісткою “Голосу країни” та Національного відбору на Євробачення.

Квитки можна придбати в касі ПК “Сучасник”. Вартість квитка – 150 грн. Концерт розпочнеться о 18-00.

Театр танцю "Ельдорадо" запрошує енергодарців на ювілейний концерт
Ювілейний концерт театру танцю “Ельдорадо” відбудеться 11 травня 2019р.

Як пише Енергодар.City, з початку заснування дитячий колектив нараховував 60 учасників. На сьогодні у театрі танцю «Ельдорадо» займається понад 100 вихованців віком від 7 до 17 років. За всі роки існування в колективі займалися більше 1000 дітей.

За роки існування колектив здійснив постановки більш як 80 хореографічних номерів малих та великих форм.

Репертуар театру танцю складається з хореографічних композицій та міні-спектаклів на основі бальної хореографії, європейської програми (віденський вальс, повільний вальс, танго, квікстеп, повільний фокстрот); латиноамериканської програми (ча-ча-ча, джайв, самба, румба, пасадобль), а також танці у різних стилях: джаз, фольк, свінг.

Читайте також: В Енергодарі відбулася ювілейна виставка собак «Віват Енергодар»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X