Енергодарські школярі взяли участь у конкурсі «Будь інженером»

Енергодар – місто перспективної молоді, яка піклується про свій подальший розвиток. Вже зараз школярі прокладають собі доріжку до світлого майбутнього. Юним енергодарцям щороку випадає не аби який шанс проявити себе у точних науках та показати, на що вони здатні. Отож, в Енергодарі, за підтримки Запорізької АЕС, вже вісім років проходить конкурс «Будь інженером», в якому школярі виконують завдання відповідно до профільного напряму. Його проводять на базі гімназії «Гармонія» в три етапи: з математики, фізики та хімії. 

Відкриття конкурсу почалося з вітальних слів заступника начальника управління кадрів  Запорізької АЕС Павла Мішина, який побажав учасникам успіху та перемоги. 

Павло Мішин побажав енергодарським школярам успіху в конкурсі «Будь інженером»
Павло Мішин урочисто привітав учасників енергодарського конкурсу «Будь інженером»

Представник Ради молодих спеціалістів атомної електростанції Андрій Туз відмітив помітний приріст учасників в цьогорічному конкурсі. А це означає, що енергодарські школярі цікавляться точними науками, та уявляють своє майбутнє саме в такій непростій, але перспективній сфері.

Також ми дізналися, що переможців буде нагороджено цінними подарунками та сувенірами від атомної електростанції.

Представник Ради молодих спеціалістів ЗАЕС розповів про конкурс «Будь інженером»
Андрій Туз відмітив значний приріст учасників в конкурсі «Будь інженером»

Медіа Центр вітає всіх учасників конкурсу «Будь інженером» , та бажає школярам успіхів.  Нагородження переможців відбудеться 17 квітня. З нетерпінням чекаємо на імена щасливчиків!

Читайте також: Энергодарские педагоги стали лауреатами конкурса «Учитель года»

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X