На сесії Запорізької облради стався конфлікт між прокурором та депутатом (ВІДЕО)

Сьогодні, 29 серпня, в Запорізькій облраді проходить друге пленарне засідання 30-ї позачергової сесії, під час якого між головою обласної прокуратури та депутатом облради стався конфлікт.

Так, Валерій Романов під час звіту про роботу прокуратури намагався вручити підозру депутату Ярославу Гришину щодо смертельного ДТП, коли останній насмерть збив чоловіка. Останнього в сесійній залі не було. Прокурор передав документ першому заступнику голови Запорізької облради Єгору Семенкову.

– Народний борець ухиляється від явки та проведення слідчих дій. 10 раз не з’явився до слідчого. Місце знаходження цієї особи невідомо. Зібрано достатньо доказів про повідомлення про підозру щодо вчинення тяжкого злочину. Якщо комусь відоме місцезнаходження Ярослава Гришина, прошу повідомити прокуратурі області або слідчому управлінню Національної поліції, щоб правоохоронні органи могли виконати необхідні слідчі та закінчити досудове розслідування, – парирував Романов.

Депутат та голова фракції “УКРОП” в Запорізькій міській раді Михайло Прасол висловився про те, що дії прокурора протизаконні – він повинен вручати підозру особисто в руки.

Як пише сайт “Актуально”, голова обласного “УКРОПа” Ярослав Гришин не приховується. У соцмережах він повідомив, що на даний момент знаходиться в Києві по роботі.

Читайте також: Кошторис депутатів 79-го виборчого округу: хто витратив на свою кампанію найбільше?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X