Засідання виконавчого комітету в Енергодарі перетворилося на конфлікт інтересів

На засіданні виконавчого комітету 23 жовтня 2019 року розглядали питання, що стосувалися погодження змін до міських програм.

Подробиці емоційного засідання виконавчого комітету в Енергодарі
Розглядали питання, що стосувалися погодження змін до міських програм

 

Заступник начальника управління освіти Олена Ржевська доповіла про зміни, які будуть внесені до Програми розвитку системи освіти міста на 2019-2021 роки. Коригування перш за все стосуються впровадження у школах та дитсадках системи відеоспостереження «Безпечна освіта», а також розподілу державної субвенції на проведення капітальних ремонтів у закладах освіти.

Начальниця фінуправління Олена Денисенко доповіла присутнім про підсумки виконання бюджету міста за 9 місяців 2019 року. З її слів відомо, що з січня по вересень цього року енергодарський  бюджет поповнився на 713 мільйонів гривень.

Конфлікт інтересів або чим закінчилося засідання виконкому в Енергодарі ?
Бюджет Енергодара поповнився на 713 мільйонів гривень

 

Також члени виконкому обговорювали питання щодо розміру компенсації тарифу на послуги КП «Тепловодоканал». До 1 жовтня тарифи на житлово-комунальні послуги для населення від «ТВК» становили 50% від розмірів, встановлених рішеннями виконавчого комітету у квітні 2019 року. Інші 50  відсотків компенсували комунальному підприємству з міського бюджету. Начальник управління комунальної власності Олег Гордевич зазначив, що коригування рішення виконавчого комітету від 14 серпня передбачає збільшення розміру тарифу для населення до 75%.

 Та присутній на засіданні адвокат члена виконкому Євгена Панова Артем Дубков не на жарт обурився обговорюваним змінам.

 

Розглядали питання щодо розміру компенсації тарифу на послуги КП «ТВК»
Артем Дубков не на жарт обурився обговорюваним змінам на засіданні

 

Адвокат Дубков почав апелювати юридичними термінами, та переконувати всіх присутніх, що вони діють не в рамках чинного законодавства. Також, намагався пояснити  Євгену Панову, який не так давно повернувся в Енергодар, що відбувається, та розповідав про зміни, які сталися у місті за часи перебування енергодарця у полоні.

Інші питання розглядалися не менш жваво. Питання порядку денного обговорювали не стільки члени виконкому, скільки адвокат Дубков, який емоційно коментував чи не кожен виступ доповідачів.

На перший погляд здалося, що між доповідачами та Артемом Володимировичем існує особистий конфлікт. Та, можливо, не все так просто у наших владних структурах і є речі, про які громадськість просто не знає?

Дякуємо за підтримку аналітичну систему You Control.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Раїсі Топорковій присвоїли звання почесної жительки Енергодара

Мысли посетителей
  1. долгожитель :

    а при чём тут Панов? он каким боком там?

    1. влад :

      А при чём тут Дубков? Адвокат Панова, есть такая должность в исполкоме? Если каждый член исполкома, прекрываясь своей некомпетенстностью, будет присутствовать на заседаниях со своим адвокатом, то это балаган а не заседание испокома.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X