Енергодарська кондитерка Оксана Тумашова розкрила секрет найсмачнішої паски

Для українців Великдень – це особливе свято. Зазвичай Світле Воскресіння прийнято наповнювати добрими справами, радістю та щастям. Це особливе свято, коли віруючі слідують традиціям та вірять у диво. А ще до свята Великодня прийнято фарбувати писанки та випікати запашні паски – як символ тепла, добробуту та родючості.

Журналісти МедіаЦентру познайомилися з талановитою жінкою – кондитеркою Оксаною Тумашовою, яка вже більше 10 років випікає солодкі кулінарні шедеври і радує ними своє оточення. З чого почалося її «солодке» захоплення»?

«Я просто спекла свекрусі на день народження тортик «Лялька». Вона понесла його до себе на роботу і пригостила співробітників, які оцінили його смак та вигляд. Після того й почались замовлення від колег моєї свекрухи», – згадує Оксана Тумашова.

Кондитерка, власниця кондитерської студії «Caramel» ­Оксана Тумашова
Кондитерка, власниця кондитерської студії «Caramel» ­Оксана Тумашова

Свого часу Оксана навчалася у художній школі і після її закінчення вирішила поєднати своє життя із творчістю, обравши  для себе саме таку цікаву діяльність, як кондитерська справа.

«Основна моя спеціалізація – це тортики, адже я кондитерка-оформлювачка. Найбільше у своїй роботі мені подобається оздоблювання тортів, їхнє декорування та прикрашання. І взагалі-то я дуже люблю придумувати щось нове», ­– розповідає жінка.

Серед багатьох смаколиків, які кондитерка створює власноруч є святкова паска. Для Оксани випікання пасок – це сімейна традиція. Її бабуся дуже любила цей передсвятковий процес, тому для кондитерки цей обряд – як теплий  спогад з дитинства.

На власні очі ми спостерігали за процесом приготування найсмачнішої великодньої паски, а її рецептом з глядачами МедіаЦентру радо поділилася кондитера. Тож та готуйте разом з нами!

Рецепт приготування великодньої паски
Рецепт приготування великодньої паски

А давайте, об’єднавшись, створимо собі справжній святковий настрій. Чекаємо фото ваших великодніх пасок, виготовлених за рецептом нашої героїні. Фото зі своїми кулінарними шедеврами відправляйте на нашу електронну адресу: mc.energodar@gmail.com або у приватні повідомлення нашої сторінки в Інстаграмі https://www.instagram.com/media_energodar/?hl=uk.  

Смачної паски!

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Весняна еко-толока по-енергодарськи: містяни навели лад на заканальній зоні

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X