Чи можлива в Енергодарі комп’ютеризація медицини за допомогою Health24?

На сайті Енергодарської міської ради з’явилася інформація, що 15 липня Павло Музика провів робочу зустріч з представниками компанії, що надає послуги з облаштування медичної інформаційної системи Health24.

В Енергодарі планують комп’ютеризацію медицини
Медицина Енергодара може перейти в онлайн-світ

Health24  – це безкоштовний онлайн-сервіс, який дозволяє:

  • онлайн пошук лікарів;
  • підбір кращих клінік;
  • онлайн запис на прийом;
  • доступ до електронної медичної карти;
  • порівняння цін на послуги за пропозиціями.

У рамках реформування медичної галузі владою Енергодара ведеться робота щодо створення належних умов функціонування закладів первинної та вторинної медицини. Зокрема, першочерговими завданнями є забезпечення матеріально-технічної бази та запровадження електронного документообігу.

Забезпечити комп’ютеризацію медичних послуг дозволить впровадження медичної інформаційної системи, однією з яких є Health24. Автоматизація всього медичного процесу дозволить підвищити швидкість та якість обслуговування пацієнтів.

Медицина Енергодара може перейти на сайт Health24
Сайт Health24 – це безкоштовний онлайн-сервіс

За підсумками зустрічі вирішено детально ознайомитися з досвідом роботи компанії в Україні, зокрема, у закладах первинної ланки, а також розглянути можливість впровадження такої системи на базі енергодарського центру первинної медико-санітарної допомоги, зазначається на сайті міської ради Енергодара.

Читайте також: Кинув недопалок на землю – готуй 2 тисячі гривень

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X