В Енергодарі відбулося перше засідання комісії з перевірки тарифів «ТВК»

3 травня в Енергодарській міській раді відбулося перше засідання комісії, яка створювалася з метою перевірки доцільності підвищення тарифів КП «Тепловодоканал». Під час засідання пріоритетними діями для її членів стало обрання голови комісії,  який би зміг не лише її очолити, а й координувати її дії зі знанням справи.

Кандидатами на це вакантне місце стали депутати Енергодарської міської ради Сергій Хоролець, Володимир Гавриляк та громадські активісти Олег Глінських і Віктор Бучнев.

Щоб бути об’єктивними в обранні очільника, на комісії було запропоновано представити усім кандидатам у стислому варіанті свою концепцію вирішення ситуації щодо тарифів.

Відбулося перше засідання комісії по тарифам КП «Тепловодоканал»
Засідання комісії з перевірки тарифів (м. Енергодар)

Не обійшлося на першому засіданні й без суперечок. Вже за доброю традицією дехто з присутніх мав намір якомога активніше проявити себе у будь якому обговоренні, тим самим відводячи  зібрання від головної теми.

Після завершення виступів кандидатів на місце голови комісії способом найбільшого набору голосів присутніх був обраний Сергій Хоролець. Зі слів членів комісії, він, як депутат, вже має досвід роботи у цій сфері, тому на цю посаду підходить найкраще.

Головою комісії з перевірки тарифів став депутат Сергій Хоролець
В Енергодарі обрали голову комісії з перевірки тарифів

Окрім обрання голови комісії, під час обговорення проблемі з тарифами було прийнято рішення визначити перелік документації, необхідної для ознайомлення та роботи комісії. Після її отримання комісія зможе розпочати роботу з перевірки усіх розрахунків по  запропонованим тарифам.

  Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Сесія Енергодарської міськради на паузі: поліція шукає зброю (ВІДЕО)

Мысли посетителей
  1. света :

    Пустили щуку в реку

  2. Сергей :

    а вам самим не смешно видеть такой состав комиссии? )))) странная предвыборная компания потеря электората обеспечено , стратеги мать их )))

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X