Чи залишаться мешканці 1 та 2 мікрорайонів Енергодара без газу: коментар влади

Днями жителі 1 та 2 мікрорайонів Енергодара помітили на дверях своїх під’їздів своєрідні «листи щастя» від Кам’янсько-Дніпровського відділення АТ «Запоріжгаз». У них йдеться про відключення з 12 липня газопостачання будинків по вулицях Енергетиків, Молодіжна, Придніпровська, Українська, проспекту Будівельників та бульвару Юності у зв’язку з проведенням ремонтних робіт. Повідомлення надійшло і на адресу виконкому міської ради.

Ось такі «листи щастя» від газовиків побачили на дверях своїх під’їздів жителі 1 та 2 мікрорайонів
Ось такі «листи щастя» від газовиків побачили на дверях своїх під’їздів жителі 1 та 2 мікрорайонів

Ситуацію прокоментував заступник міського голови Сергій Холод. Він зазначив, що, аби уникнути перенавантаження електромереж 1-2 мікрорайонів, до якого може призвести відключення газу, міська влада направила лист на адресу керівництва «Запоріжгазу» з пропозицією розглянути можливість перенести виконання ремонтних робіт на вересень-жовтень. Для сприяння у вирішенні цього питання енергодарська влада також планує звернутися і до керівництва області.

Ситуацію із газопостачанням прокоментував заступник міського голови Сергій Холод
Ситуацію із газопостачанням прокоментував заступник міського голови Сергій Холод

Якщо ж відповідь газовиків буде негативна (а таке цілком може бути, адже газова дільниця не перебуває у підпорядкуванні енергодарської влади), міські служби вживатимуть всі необхідні заходи, аби запобігти аварійним відключенням електроенергії.

Зазначимо, що газовики заявили про 10-денне відключення газопостачання, проте 10 днів – це тільки термін виконання ремонту. Далі ж розпочнеться процес підключення абонентів, який може затягнутися на невизначений термін. А поки чекаємо на відповідь керівництва «Запоріжгазу».

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Зборам трудового колективу енергодарської СМСЧ так і не судилося відбутися:…

1 Комментарий
  1. Юрий :

    На этих утырков вообще, хоть кто нибудь имеет влияние?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X