Коли на енергодарських вулицях Курчатова та Воїнів-Інтернаціоналістів буде якісне освітлення?

Велика кількість звернень та скарг надходить від енергодарців з приводу якості освітлення вулиць Курчатова та Воїнів-Інтернаціоналістів, тож Енергодарська міська рада вирішила надати пояснення щодо цієї ситуації. Як зазначається у повідомленні на сайті міськраді, електромережі 3-6 мікрорайонів міста знаходяться на утриманні Запорізької АЕС та обслуговуються фахівцями атомної станції.

План-графік ЗАЕС передбачає усунення аварійних ситуацій, внаслідок яких якість освітлення значно погіршилась. Та все ж виконання робіт та їхня тривалість в повній мірі залежать і від погодних умов. За технікою безпеки виконання робіт на електричному обладнанні та електромережах на час підвищення рівня вологості категорично заборонено. Після того, як сухі, сприятливі погодні умови триматимуться декілька діб, фахівці цеху електромереж ВП ЗАЕС одразу розпочнуть роботи з усунення аварійний ситуацій на вулицях Курчатова та Воїнів-Інтернаціоналістів. Для цього їм також необхідно виконати певні земельні роботи, адже  електромережі по цим вулицям вже давно застаріли.

Що стосується ситуації конкретно на вулиці Курчатова, то тут проблеми з освітленням почалися після укладання тротуарної плитки в травні-червні минулого року. Тоді під час підготовчих робіт працівниками було пошкоджено ізоляцію електричного кабелю, і тепер на період дощів та підвищення рівня вологості вода потрапляє туди та викликає коротке замикання. Єдиним вирішенням цієї проблеми є повна заміна електрокабелю, на що підприємству треба передбачити необхідні кошти.

Виконання будь-яких робіт з реконструкції та модернізації, виділення прямого фінансування на усунення аварійних ситуацій на зазначених мережах ані міська влада, ані комунальники не мають права. Та через велику зношеність електромереж міста не лише 1-2, а й 3-6 мікрорайонів, міськрада залучила експертів у сфері електропостачання від Запорізької АЕС та інших підприємств Енергодара, які працюватимуть над розробкою спільної програми з  реконструкції електромереж.

Наразі ведуться перемовини із ЗАЕС щодо покращення якості освітлення вулиць міста. Перший спільний проєкт додаткового освітлення пішохідних переходів міськрада буде готова показати вже в лютому місяці поточного року.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чи отримають енергодарські медики, що перенесли COVID-19, одноразову матеріальну…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X