Коли учні енергодарських шкіл повернуться за парти?

Сьогодні, 22 квітня, міський голова Дмитро Орлов провів чергову робочу нараду з питань роботи закладів освіти та культури міста. Про це повідомила пресслужба Енергодарської міської ради. 

Згідно з рішенням обласної комісії з питань ТЕБ та НС, з 14 квітня учні 1-4 класів навчальних закладів Енергодара перейшли на дистанційну форму навчання. Учні середньої та старшої ланок, а також художня та музична школи продовжують працювати у дистанційному режимі. також продовжують навчатися дистанційно.

Стала відома дата, коли енергодарських школярів планують повернути за парти
Стала відома дата, коли енергодарських школярів планують повернути за парти

Планується, що діти зможуть повернутися за шкільні парти відразу після свят – з 10 травня. Звичайно, з дотриманням всіх протиепідемічних вимог. Але остаточне рішення, в залежності від епідеміологічної ситуації в місті, буде прийнято на засіданні оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з виникненням COVID-19.

На сьогодні від коронавірусу лікуються 12 учнів шкіл та 5 працівників дошкільних навчальних закладів. На ГРВІ хворіють 2,5% вихованців та 15 працівників ДНЗ.

Сьогодні, 22 квітня, до дитсадків прийшли 1326 дітей. Наразі опалення у садочках повністю відключено. Щоденний моніторинг температурного режиму у дитсадках (у групових приміщеннях) в середньому показує відмітку +19-20 С0.  

Начальниця управління освіти Світлана Букреєва повідомила, що огорожу футбольного поля ЕНВК №1, яку на початку квітня пошкодили вандали, вже відремонтовано.    

Наразі управління освіти спільно із КНП «ЦПМСД» складають списки для вакцинації працівників, які будуть задіяні у проведенні ЗНО, яке заплановано на 21 травня. Планується залучити до 400 працівників. Щеплення проводиться добровільно.

У місті триває формування мережі класів у навчальних закладах освіти. За попередніми даними, у новому навчальному році відкриються 22 перших класи (21 клас норми та 1 клас для дітей із затримкою психічного розвитку). Згідно з санітарними нормами, наповнюваність класів в усіх закладах (окрім ЕНВК «ЗНЗ-ДНЗ» №6) складає не менше 28 учнів. У класі ЗПР повинно навчатися не менше 8 дітей. В Енергодарі в новому навчальному році до першого класу підуть 12 таких учнів, але це ще не остаточна кількість. У дев’ятих класах здобуватимуть освіту 540 учнів. Загальна ж кількість здобувачів освіти у наступному навчальному році становитиме 6 460 осіб, що на 125 більше від показників минулого року. Планується, що 40 дітей навчатимуться у 25 інклюзивних класах.

Також було проаналізовано мережу дошкільних навчальних закладів. У ДНЗ буде скорочено 6-7 груп – у зв’язку з їхнім унормуванням згідно з затвердженими нормативами.

Наступного тижня відбудеться засідання організаційного комітету з підготовки та святкування Дня міста. Проведення святкових заходів залежатиме від зони карантину, в якій перебуватиме Енергодар на момент святкування. Виходячи з цих умов, члени оргкомітету розроблять декілька варіантів святкування.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарський віолончеліст переміг на міжнародному фестивалі в Лос-Анджелесі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X