Колектив Енергодарського ЦНАП «Єдиний офіс» відзначив дев’яту річницю мережі

Сьогодні, 6 вересня, колектив Енергодарського Центру надання адміністративних послуг «Єдиний офіс» відзначив дев’яту річницю мережі ЦНАП в Україні. Саме в цей день у 2012 році Верховна Рада ухвалила Закон України «Про адміністративні послуги». З цією святковою датою працівників ЦНАП привітали міський голова Дмитро Орлов та керуюча справами виконавчого комітету Яна Дабіжа.

В Енергодарському ЦНАП «Єдиний офіс» – свято: колектив відзначив дев’яту річницю мережі

Як зазначає пресслужба міської ради, нині в Енергодарському ЦНАП мешканці міста можуть отримати 165 видів послуг. Серед них – державна реєстрація народження та смерті, призначення житлових субсидій; реєстрація права власності на нерухоме майно, зняття та реєстрація місця проживання, вклеювання фотокартки у паспорт при досягненні 25 чи 45 років, призначення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами та при народженні дитини, послуги «Є-малятко» та «Пакунок малюка», призначення державної допомоги на дітей з багатодітних сім’ях, державна реєстрація громадських об’єднань, ФОП та юридичних осіб, державна реєстрація земельних ділянок тощо.

Нині в Енергодарському ЦНАП мешканці міста можуть отримати 165 видів послуг

Але й це ще далеко не все, адже перелік послуг постійно розширюється. Одне з останніх нововведень – шеринг копій цифрових документів. У приміщенні ЦНАП розміщено QR-коди, скануючи які користувачі можуть надіслати копію ID-паспорту та ідентифікаційного номеру на електронну пошту ЦНАП за допомогою мобільного додатку «Дія». Це дозволяє скоротити час на обробку та перевірку документів заявників. Представники влади також мали можливість на практиці познайомитися з новою послугою та спробувати її в дії.

Колектив ЦНАП отримав подарунки з нагоди свята 

Міський голова привітав колектив ЦНАП зі святом та вручив пам’ятний подарунок. Також подарунками від міського голови відзначено п’ять енергодарців, які цього дня звернулися до ЦНАП за отриманням різних видів послуг.

Варто зазначити, що на сьогодні в Україні створено 2337 пунктів доступу до адміністративних послуг, з них 984 – ЦНАП, 105 – територіальних підрозділів, 1224 – віддалених робочих місць адміністраторів та 24 – мобільних центра.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: На Запорізькій АЕС тиждень триватиме інспекція МАГАТЕ

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X