Колектив енергодарського КП «Комунальні системи» отримає аванс, коли керівники матимуть доступ на підприємство

Вчора, 13 травня, у виконкомі міськради відбулася зустріч трудового колективу КП «Комунальні системи» з представниками міської влади, на якій обговорили критичну ситуацію, що склалася на підприємстві. Про це повідомляє пресслужба Енергодарської міськради. 

У виконкомі відбулася зустріч трудового колективу КП «Комунальні системи» з представниками міської влади Енергодара
У виконкомі відбулася зустріч трудового колективу КП «Комунальні системи» з представниками міської влади Енергодара

Нагадаємо,  5 травня, у зв’язку з відсутністю на робочому місці керівника КП та порушенням ним процедури призначення виконувача повноважень на період лікарняного, розпорядженням міського голови було призначеного т.в.о. директора Анатолія Міронова. Проте вже другий тиждень новий керівник разом з головним бухгалтером марно намагаються потрапити на підприємство, адже цьому перешкоджають та блокують доступ до робочих місць невідомі особи, охоронники та юристи. Потрапити на територію підприємства не можуть і депутати міської ради. З приводу цих фактів щодня на місце події викликаються представники поліції та складаються відповідні заяви. 

Міський голова Дмитро Орлов наголосив, що міська влада та депутатський корпус вживає всі заходи задля того, аби жоден працівник підприємства не постраждав, не зазнав тиску та матеріальних втрат.

«Ця ситуація на слуху не тільки у Запорізькій області, але й на державному рівні. Ми не залишимо вас та будемо намагатись якомога швидше вирішити це питання. Незабаром з цього питання планується ще одне звернення на адресу вищих органів влади та проведення ще однієї позачергової сесії», – зазначив очільник міста.

На сьогодні найгострішим питанням для трудового колективу є затримка виплати авансу за поточний місяць. За графіком, виплата першої частини заробітної плати повинна бути здійснена до 15 числа місяця, однак  блокування доступу т.в.о. директора та головного бухгалтера до робочих місць та необхідної документації для нарахування працівникам комунального підприємства зарплати ускладнює ситуацію.

Міський голова запевнив, що аванс колектив обов’язково отримає, адже кошти на ці потреби передбачені. Однак строки виплат залежать від доступу керівників на підприємство.

Перший заступник міського голови Іван Самойдюк зазначив, що, відповідно до рішення міської ради, до повноважень КП «КС» належатимуть завдання з обслуговування електромереж 1-2 мікрорайонів, закладів освіти, бюджетних організацій та установ, а також підготовка до прийняття на баланс мереж 3-6 мікрорайонів. Рішенням ради на поточний рік виділені кошти для придбання необхідних матеріалів, проведення ремонтів та оновлення обладнання для забезпечення належної роботи підприємства. Повноваження з утримання та обслуговування дорожнього господарства вирішено передати на КП «ЦД «Промінь», а працівникам «Комунальних систем» буде запропоновано перейти туди.

Серед першочергових завдань міської влади – зробити діяльність КП «КС» відкритою, прозорою та підконтрольною законному власнику – Енергодарській міській раді.

«Ми досить довго затягували з питанням зміни керівництва. З директором була відповідна розмова, ми давали йому можливість налаштуватися на роботу. Обов’язковою нашою умовою було те, що фінансова діяльність підприємства повинна координуватися міською радою  з повною підзвітністю всіх фінансових питань. Однак керівництво обрало інший шлях», – зазначив Іван Самойдюк.

У понеділок, 17 травня, планується провести позачергову сесію міської ради, на якій депутати розглянуть питання про підготовку звернення щодо ситуації на КП «Комунальні системи».

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Запорізькі адвокати постаралися: одіозного екскерівника енергодарського КП «ТВК»…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X