Кам’янсько-Дніпровські театрали посіли 2 місце в обласному фестивалі

1 грудня завершився обласний фестиваль-конкурс аматорських театральних колективів «Запоріжжя театральне». 13 гуртів-учасників  змагалися у трьох номінаціях: театр, ляльковий театр, театр  естрадних мініатюр. Друге місце і кубок лауреата 2 ступеня отримав театр естрадних мініатюр Камянсько-Дніпровського будинку культури. Про це повідомляє Новини / Завершився обласний фестиваль-конкурс аматорських театральних колективів «Запоріжжя театральне» (zoda.gov.ua).

В цьому році  через карантин та обмеження у проведенні культурно-масових заходів фестиваль проходив в дистанційному режимі. Свої вистави учасники висилали у відеоформаті.

Обласний фестиваль «Запоріжжя театральне» проводиться  один раз на два роки. Мета заходу – популяризувати та підтримати  аматорський театральний рух. За словами організаторів,  за період існування конкурс набув неабиякої популярності серед театралів. Наприклад, якщо в минулий раз  було 4 колективи, то цього річ участь в ньому взяли вже 13. Обіцяють, що в майбутньому фестиваль вийде за межі області. Організатори заходу вже очікують аматорські колективи з усієї України та навіть за кордону.

МедіаЦентр Еенергодар

Читайте також: Дистанційне навчання для енергодарських старшокласників триватиме ще три тижні

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X