На Запоріжжі зростає кількість хворих на коронавірус, серед них – депутат облради

Станом на 17:00 28 березня у Запорізькій області лабораторно підтвердили 11 випадків захворювання на COVID-19. Про це повідомили у Запорізькому обласному лабораторному центрі МОЗ України.

На Запоріжжі зростає кількість хворих на коронавірус, серед них – депутат облради

Хворі були виявлені у Запоріжжі – 7, Мелітополі – 2, Бердянську – 1, а також Мелітопольського району – 1. Всі захворілі нещодавно прибули із-за кордону: Єгипет, Франція, Іспанія, Польща, Ізраїль, Австралія. Наразі хворі перебувають у інфекційних стаціонарах.

Серед тих, у кого підтвердили COVID-19, депутат Запорізької облради з фракції «Батьківщина» Геннадій Фукс. Його госпіталізували до лікарні. «Змушений повідомити вам, що незважаючи на те, що я максимально намагався дотримуватися карантину, лікарі діагностували у мене захворювання на коронавірус COVID-19. Проходжу зараз курс лікування у мед закладі», – написав депутат.

Хворий у Бердянську, у якого захворювання підтвердили 27 березня, це працівник поліції. У Запорізькому обласному лабораторному центрі методом ПЛР провели аналiзи осіб, які контактували з ним. Лікарі перевірили 44 працівника поліціï. У всіх обстежених коронавірус не виявили, ізоляція ïм не потрібна.

Читайте також: Енергодарських батьків просять обмежити перебування дітей на вулиці під час карантину

Мысли посетителей
  1. Алекс :

    Нужно было границы вовремя закрывать

  2. Лео :

    Да господ халатност нас сажроет пропустили без каранти и час ажедаите гори

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X