Керівниць енергодарських закладів освіти Валентину Макаревич та Валентину Деркач провели на заслужений відпочинок

Сьогодні, 30 червня, в Енергодарській багатопрофільній гімназії «Гармонія» та Енергодарському навчально-виховному комплексі №9 – свято з нотками суму. Багаторічних керівниць закладів Валентину Макаревич та Валентину Деркач колектив, друзі та колеги, а також представники міської влади з шаною і подякою провели на заслужений відпочинок. Про це повідомляє пресслужба Енергодарської міської ради.

В.о. міського голови Іван Самойдюк та начальниця управління освіти міськради подякували Валентині Макаревич та Валентині Деркач за багаторічну роботу
В.о. міського голови Іван Самойдюк та начальниця управління освіти міськради подякували Валентині Макаревич та Валентині Деркач за багаторічну роботу

Валентина Миколаївна пройшла великий трудовий шлях від вчителя початкових класів до директора ЕБГ «Гармонія», її загальний педагогічний стаж – 46 років, 23 з них – на посаді керівника гімназії.

Валентина Макаревич має 46 років педагогічного стажу, 23 з них – на посаді керівника гімназії «Гармонія»

За високі професійні досягнення Валентина Макаревич удостоєна численними нагородами: нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України», нагрудним знаком Енергодарської міської ради «Кращий працівник», а також педагогічним нагородами міського та обласного рівнів.

Валентина Деркач присвятила вихованню та навчанню дітей понад 50 років, 37 з яких була незмінним керівником НВК №9. За ці роки була відзначена багатьма педагогічними нагородами Міністерства освіти і науки України, має звання «Відмінник освіти України» та «Заслужений працівник освіти України», внесена до Книги пошани міста Енергодара та має звання Почесного жителя міста.

Завдяки педагогічній майстерності Валентини Олексіївни у закладі створені всі умови для виховання дітей, розвитку їх талантів та здібностей, а свідченням цього є численні нагороди та відзнаки ЕНВК. Сьогодні навчально-виховний комплекс №9 є лідером навчальних закладів області як заклад нового типу.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарці, бережіть своє життя та будьте пильними на воді: прості правила від поліцейських та…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X