Чому в Енергодарі дахи будинків стали місцем розваг для дітей?

Останнім часом у соціальних мережах ми бачимо велику кількість різноманітних фотографій неповнолітніх користувачів з їх повсякденного життя. Зазвичай, вони публікують фото свого вікенду з родиною чи друзями, подорожі та власні захоплення. Але деякі діти доволі часто оприлюднюють екстремальні фото чи відеозаписи на своїх особистих сторінках, наприклад, з дахів багатоповерхівок. Так і в Енергодарі, на жаль, час від часу спостерігаються подібні знімки, де в головних ролях знаходяться місцеві підлітки. Ми провели власне розслідування та спробували  перевірити, чи справді в Енергодарі так легко потрапити в місця потенційної небезпеки.  

Зараз ми знаходимося на даху одного з будинків по вулиці Козацька. Як бачимо, наша знімальна група без особливих перешкод потрапила сюди. Відповідно виникає питання, хто саме відповідальний за безпеку жителів будинків та чому всі бажаючі можуть вільно підійматися на дахи. Адже така халатність дозволяє підліткам проводити своє дозвілля в доволі небезпечному місці. Без проблем ми піднялися і на дах будинку по вулиці Українська. А скільки ще таких відкритих дахів у Енергодарі?

Нам вдалося поспілкуватися з жителькою одного з будинків, яка не з чуток знає про цю проблему і на власні очі майже щоденно спостерігає небезпечні картини за участі підлітків нашого міста.

« Майже кожного дня в один і той самий час я з острахом спостерігаю за дівчатами, які влаштовують фотосесії на краю даху. Причому вікова категорія доволі різна- це як зовсім малі, від 7-10 років, так і  підлітки.»- розповіла жінка.

Тож ми закликаємо міську владу, обслуговуючі підприємства, комунальників, звернути увагу на цю проблему і найближчим часом перевірити входи на дахи, за необхідністю закрити доступи до них . Тому що це стосується життя та здоров’я наших дітей.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чому енергодарець Іван Сердюк судиться з «Тепловодоканалом»?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X