Карате до і …після. Енергодарці змалку тренуються бути сильними

Енергодар – не лише енергетична столиця, але і столиця спортивна. Це факт. І це підтверджує наша молодь, яка регулярно здобуває призові місця на численних всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Кіокушинкай карате  – той спортивний напрямок, за який не соромно. В Енергодарі школа кіокушин  працює  майже 20 років. І весь цей час її очолює людина, яка палає жагою до спорту і заряджає цією любов’ю всіх оточуючих.

Керівник міської федерації хортингу Вадим Губарєв
Керівник міської федерації хортингу Вадим Губарєв

«Взагалі тренування я розпочав із Москви, тому що близько 10-ти років там жив. У 1998 році розпочав займатися кіокушин карате але до цього я також займався різноманітними видами спорту. У 2001 році повернувся до Енергодара і дуже прагнув розвинути тут саме кіокушинкай карате», – пригадав керівник міської федерації хортингу Вадим Губарєв.

Талановиті тренери виховали не один десяток чемпіонів. Енергодарські спортсмени щорічно прославляють наше місто. Розвивають каратисти не лише бойовий дух і фізичну форму, але і створюють додаткові сучасні місця для тренувань. Колись починалось все із маленького приміщення у «молодіжці». А вже після офіційної реєстрації міської Федерації карате з 2003 по 2014 рік тренування проходили у спортивному комплексі Запорізької АЕС.

Про подальший розвиток кіокушинкай карате в Енергодарі дивіться у нашому сюжеті.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Щоб риболовля взимку була безпечною: поради енергодарських рятувальників

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X