Частина Запорізької області потрапила до «помаранчевої» зони: яка ситуація з Енергодаром?

У Запорізькій області з 28 вересня набуло чинності нове карантинне зонування. У «помаранчеву» зону потрапили Токмак, Мелітополь та Оріхівський і Пологівський райони області.

Енергодар залишається у «зеленій» карантинній зоні

У «жовтій» зоні нині перебувають: Запоріжжя, Бердянськ та Веселівський, Вільнянський, Гуляйпільський, Запорізький, Мелітопольський, Михайлівський, Новомиколаївський, Токмацький та Якимівський райони.

Інші населені пункти області – в «зеленій» зоні. Енергодар також залишається у «зеленій» зоні, втім, кількість випадків зараження COVID-19 продовжує зростати.

Як повідомляє прес-служба міськради, за минулі вихідні коронавірус підтвердили у п’яти енергодарців. Двох з них госпіталізували, троє – на амбулаторному лікуванні. Окрім того, одного пацієнта, який перебував на самоізоляції, направили до Дніпрорудненської лікарні. Двоє пацієнтів одужали.

На сьогодні в Енергодарі – 19 осіб з активною формою коронавірусу, з них 15 лікуються амбулаторно, 4 – у лікарні. Загалом, за весь період в Енергодарі виявили 103 випадки захворювання. Вже одужали 82 людини, два випадки захворювання були летальними.

Енергодарців закликають не забувати про необхідність дотримання карантинних обмежень, виконувати рекомендацій лікарів, берегти своє здоров’я та не наражати себе на небезпеку.

Крім того, через загрозу розповсюдження коронавірусу представників місцевих осередків політичних партій, громадських організацій та інших об’єднань громадян закликають утриматися від проведення масових агітаційних заходів на період карантину.

Читайте також: Куди і чому енергодарським дітям заборонили виїжджати?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X