Карантин продовжено до 1 жовтня: як енергодарцям вберегтися від нової осінньої хвилі коронавірусу?

У виконавчому комітеті міської ради сьогодні, 31 серпня, відбулося чергове засідання оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з COVID-19.

Пресслужба міської ради повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 11.08.2021 року та рішення регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 26.08.2021 року дію карантину на території Запорізької області продовжено до 1 жовтня 2021 року.

У Запорізькій області карантин продовжили до 1 жовтня: вакцинація енергодарців від COVID-19 триває

Під час засідання заступник міського голови, голова штабу Сергій Холод підкреслив, що в Україні кількість випадків коронавірусу поступово збільшується. У зв’язку з цим декілька областей перебувають на межі виходу із так званої «зеленої» зони. Тож для того, аби запобігти черговому спалаху захворюванності­ на COVID-19,  в місті активізували роботу з вакцинації.

Отримати щеплення від коронавірусу можуть всі містяни віком від 18 років. У Центрі первинної медико-санітарної допомоги в наявності – відразу декілька видів вакцин: CoronaVac, AstraZeneca, Moderna, Pfizer. Телефон для довідок: 050-220-39-42.

Також мобільна бригада здійснює виїзні щеплення за місцем роботи працівників підприємств та установ міста. Напередодні нового навчального року проводяться щеплення освітян, в  тому числі на базі шкіл. Наразі вже вакциновано 32% педагогічних працівників, 12% працівників Запорізької АЕС та 16% працівників Запорізької ТЕС. 

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Ім’я енергодарського лікаря Сергія Вальтера занесено до «Золотої книги…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X