Всевидяче око: за енергодарцями слідкуватимуть 56 камер відеоспостереження

З суботи, 8 червня 2019 року, в Енергодарі для поліпшення рівня безпеки громадян була запущена програма відеоспостереження «Безпечне місто». Це аналітична система оповіщення та обробки даних, що надходять з IP-відеокамер, повідомляє прес-служба міськради.

За енергодарцями слідкуватимуть 56 камер відеоспостереження
Програма «Безпечне місто» була запущена для поліпшення рівня безпеки громадян

Система автоматично відслідковує та аналізує відеоінформацію, зафіксовану камерами в режимі реального часу. Вона має ряд функцій, зокрема, визначення автономерів, стеження за об’єктом, визначення залишених предметів, скупчення людей, залишеного транспорту.

На сьогоднішній день в місті підключили 56 камер. Вони були встановлені у місцях масового скупчення людей, вулицях, аварійно-небезпечних перехрестях, зонах відпочинку. У разі правопорушення система автоматично виводить інформацію на монітор оператора, що значно спрощує роботу правоохоронців.

Міська влада наголошує, що система «Безпечне місто» дозволить значно підвищити безпеку енергодарців, забезпечити громадський порядок, профілактику правопорушень, допоможе правоохоронцям у їх роботі.

За енергодарцями слідкуватимуть 56 камер відеоспостереження
За порядком в Енергодарі стежитимуть за допомогою 56 камер

У подальшому планують розширити мережі відео спостереження та збільшити кількість відеокамер. Наступним кроком стане впровадження такої системи у закладах освіти.

Доступ до інформації, зафіксованої камерами, матимуть працівники відділу поліції та міського відділу СБУ. Забезпечувати утримання та обслуговування системи відеоспостереження буде КП «Єдині інформаційні системи».

Програма “Безпечне місто” за останні декілька років була запущена в багатьох містах країни. Будемо сподіватися, що поява камер спостереження в кращу сторону вплине на безпеку жителів Енергодара і розкриття скоєних на вулицях міста злочинів, або взагалі зменшить кількість порушень. Адже тепер у поліції є такий собі “помічник”, за допомогою якого зловмисників можна знаходити ще швидше.

Благодарим за поддержку аналитическую систему You Control.

Читайте також: Верховний суд поставив крапку в справі щодо незаконного звільнення Яни Дабіжі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X