Юні боксери змагалися за першість в Енергодарі

В минулі вихідні в Енергодарі проходив відкритий чемпіонат з боксу серед юнаків 2005-2012 років народження. Участь в ньому взяли близько 142 маленьких спортсменів, для яких, не дивлячись на юний вік, бойові мистецтва  вже стали частинкою життя.

Енергодарські спортсмени взяли участь в чемпіонаті з боксу
В Енергодарі пройшов чемпіонат по боксу

Зі слів організаторів чемпіонату, відбуваються такі змагання кожного року. Та  цього разу кількість боксерів стала рекордною. Учасниками  чемпіонату були вихідці із Запорожжя, Кирилівки, Вільнянську, Кам’янки-Дніпровської,  Водяного, Дніпрорудного, Гуляйполя, Оріхова та Мелітополя.

Окрім профільних боксерів за перемогою на ринг виходили  й бійці ММА, для яких це дуже хороша можливість не лише продемонструвати свої навички, а  й навчитися чогось нового у своїх опонентів.

В Енергодарі відбулися змагання серед юних  боксерів
Енергодарські спортсмени присвячують бойовим мистецтвам весь свій вільний час

Попри відсутність  великого досвіду, кожен з маленьких учасників викладався на ринзі повністю, відстоюючи не лише честь команди, а й доводив, що майбутнє все ж таки  за тими, хто обирає здоровий  спосіб життя.

Переможці змагань отримали грамоти, медалі та ціні призи, які стануть доброю згадкою для кожного спортсмена про те, що він ще на один крок наблизився до своєї заповітної мрії – бути чемпіоном.

Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Энергодар

Читайте також: Молоде покоління Енергодара жартує про міського голову та «МДЛ»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X