«Ярмарок спорту» в Енергодарі – свято спортивного різноманіття і здорового способу життя

У День фізичної культури та спорту, що припав цього року на 11 вересня, у парку Перемоги пройшов фестиваль активного і здорового способу життя «Ярмарок спорту».

Ініціатором заходу виступила громадська спілка «Асоціація Спортивних Організацій» за підтримки Енергодарської міської ради та Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА. Фестиваль проводиться в Енергодарі вперше, тоді як в Запоріжжі – вже восьмий рік поспіль.

Перший в Енергодарі «Ярмарок спорту» пройшов масштабно і видовищно
Перший в Енергодарі «Ярмарок спорту» пройшов масштабно і видовищно

Учасників та гостей заходу привітали перший заступник міського голови Енергодара Іван Самойдюк, депутатка Верховної Ради України Юлія Яцик, голова Василівської районної державної адміністрації Андрій Холоша, т.в.о. генерального директора ЗАЕС Дмитро Вербицький, голова первинної профспілкової організації ЗАЕС Іван Здравчев та голова громадської спілки «Асоціація спортивних організацій» Антон Карнаух.

З нагоди професійного свята спортсмени, їхні тренери, керівники спортивних закладів та секцій, вчителі фізичної культури були відзначені нагородами та подарунками.

У цей день учасники «Ярмарку спорту» провели майстер-класи, відкриті заняття, квести на свіжому повітрі, дружні змагання та показові виступи з різних видів спорту. Гості заходу мали змогу поспілкуватися з керівниками та тренерами та обрати для себе вид фізичної активності.

В цілому захід пройшов масштабно, видовищно і яскраво! Найцікавіше – у нашому сюжеті.           

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарська майстриня бьюті-індустрії знає все про справжню красу

Комментарии закрыты.

X