Які вони, енергодарські бармени?

«Людина за барною стійкою» – так з англійської мови дослівно перекладається слово «бармен». Ця людина – чи не найголовніша в будь-якому барі чи клубі. А чи знали ви, що професії бармен вже понад 100 роківПерші бармени з’явилися у США  в часи «золотої лихоманки». І вже тоді ця професія користувалася неабияким попитом.

А в Україні вже друге десятиліття 6 лютого всі бармени та ресторатори святкують своє професійне свято.

Напередодні Міжнародного дня бармена журналісти МедіаЦентра відвідали один із закладів Енергодара. Ми поспілкувалися із місцевим майстром коктейлів, який має значний досвід і добре знає всі особливості професії. Чи складно це – бути барменом?

«На кожній роботі є свої складнощі. Але робота бармена – складніша від усіх. Складність полягає в тому, що треба володіти вмінням вислухати кожного гостя, прийняти його, дати особисту пораду», – розповідає Олексій Климчук.

Бармен Олексій Климчук
Бармен Олексій Климчук

Бармен розповів, чим його зацікавила ця професія та чому він обрав її саме для себе. Адже розробляти, експериментувати та змішувати різні коктейлі  близько 20 років поспіль – це вам не жарти.

«Як на мене, це найкрутіша професія у світі. Адже вона навчає бути щирим з людьми, сприймати гостя, як свого найкращого друга. І взагалі, бармен– це набагато більше, ніж психолог», – відзначив професіонал.

В будь-якому кафе, ресторані чи нічному закладі бармен – в центрі уваги. Від його майстерності залежить настрій відвідувачів, а від психологічної витримки – чи замовить гість напої ще та чи повернеться до закладу знову. Яким повинен бути ідеальний бармен для гостей закладу? Дивіться у нашому сюжеті.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарський дитсадок №10 на кошти Громадського бюджету створить сучасний майданчик

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X