Як правильно загартовуватись: поради енергодарських професіоналів

Найдорогоцінніший дар, який людина отримує від природи, – це здоров’я. Від стану здоров’я повністю залежить якість нашого повсякденного життя.

А чи знали ви, що навіть взимку, коли навкруги чатують безліч захворювань, можна покращити своє найдорогоцінніше? Одним із способів зміцнення імунітету вважають саме загартовування.

Напередодні свята Водохреща редакція МедіаЦентра поспілкувалася з енергодарськими тренерами, які розповіли, чому саме обрали для себе загартовування як спосіб оздоровлення.

«У 2007 році я навчався у Харкові і на Водохреща відвідав Саржин Яр – місце, де зазвичай загартовуються люди. Місцеві «моржі» запевнили, що загартовування корисно впливає на здоров’я, і я вирішив це випробувати на собі. Та одного разу у мене піднялася висока температура, і мій товариш запропонував позагартовуватись. Я спочатку засумнівався, що саме цей спосіб допоможе, та спробувавши, дійсно впевнився в його ефективності. Вже минув 14-й рік, як я загартовуюсь»,– розповів Віктор Вардугін.

Член правління спортивного клубу «Ті-Вар» - Віктор Вардугін
Член правління спортивного клубу «Ті-Вар» – Віктор Вардугін

«До загартовування мене запросив Віктор, і я також вирішив спробувати. Вже близько 5 років загартовуюсь регулярно та помітив, що хворіти став вкрай рідко», – поділився з нами Станіслав Тілінін.

Тренер, викладач з вільної боротьби ВП ЗАЕС ДЮСШ - Станіслав Тілінін
Тренер, викладач з вільної боротьби ВП ЗАЕС ДЮСШ – Станіслав Тілінін

Чоловіки не тільки самостійно загартовуються, а й привчають до цього молоде покоління нашого міста.  

У 2017 році тренери створили власну громадську організацію «Ті-Вар борцівська команда», робота якої спрямована не лише на заняття зі спортивної боротьби, але й на загартовування. Завдяки підтримці спонсорів чоловікам допомогли створити та облаштувати необхідне для цього місце поблизу річкового порту.

Як правильно розпочати загартовуватися та яких правил безпеки необхідно дотримуватися, дивіться у нашому сюжеті.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Водохреще в Енергодарі: місць для пірнання не буде, але правила занурювання…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X