Як працівники Запорізької ТЕС не втрачають позитиву на суворій ізоляції

Мабуть за довгий час коронавірусного карантину багато хто встиг занудьгувати. На жаль, навіть весняні свята цього року ми відзначали вдома. А от енергетики ДТЕК Запорізька ТЕС, які працюють в режимі ізоляції, на «травневі» геть забули про нудьгу!

Так, Першого травня на Запорізькій тепловій електростанції пройшов фестиваль риболовлі та юшки. Як відомо Медіа Центру, участь у розвагах взяли близько ста енергодарців. Загалом зловили та витратили на юшку 30 кілограм риби. А тепер уявіть, яка смакота вийшла на вогнищі, та й скільки! Аж сто літрів!

Фестиваль відбувався на березі підводящого каналу. Під веселу музику та сміх енергетиків проходили тематичні конкурси та вікторини. Без подарунків не залишився ніхто. Привітав колектив зі святами і директор ДТЕК Запорізька ТЕС Сергій Шовгеля. Який, до речі, також працює в режимі ізоляції на станції.

Чудово, що незважаючи на небезпечний вірус та незвичні умови праці, енергодарці, все ж таки, знаходять в собі сили на такі розваги. Тож, тримайтеся та будьте здорові!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Небезпечну яму на проспекті Будівельників загородили

1 Комментарий
  1. :-( :

    Значит на работу ходить нельзя- карантин, а по какой-то фигне собираться без проблем!!!…, и масок что то не видно!!!. Директор скоро лусне от такой лафы…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X