Як енергодарці дбають про своє здоров’я?

Найдорогоцінніший дар кожної людини – це здоров’я. Щорічно 7 квітня у всьому світі відзначається День здоров’я, в рамках якого проводяться заходи, присвячені проблемам збереження здоров’я та профілактики різних захворювань, які мотивують людей вести здоровий спосіб життя.

В Енергодарі місцеві жителі також приділяють достатньо уваги стану свого найдорогоціннішого. Ми поцікавилися у містян, наскільки важливо мати міцне та добре здоров’я.

Кожен із опитуваних без роздумів вважає, що здоров’я – це основа всіх основ. На думку енергодарців, тільки маючи здоров’я можна повноцінно радіти життю, працювати, підкорювати світ та бути по-справжньому щасливим.

Поради енергодарців: як покращити власне здоров’я
Поради енергодарців: як покращити власне здоров’я

Не секрет, що тільки здорова людина може сповна відчути всі принади життя і радувати інших своєю діяльністю. Та для того, щоб утримувати свій фізичний стан на належному рівні і мати гарне самопочуття, наші містяни мають свої правила підтримки власного здоров’я.

Майже всі опитувані систематично виконують певні фізичні вправи, плавають у міському басейні, загартовуються. Час від часу приймають вітамінні комплекси, підбирають збалансоване харчування та вживають екологічно чисті продукти. Багато часу енергодарці проводять на свіжому повітрі: прогулюються в місцевих  парках, лісах  та часто їздять відпочивати на дачу. Та обов’язковим пунктом для збереження здоров’я є регулярне дотримання особистої гігієни.

В наш час люди звикли вважати, що для збереження та поліпшення стану свого самопочуття необхідно витрачати чимало коштів. Та насправді для того, щоб втримувати на належному рівні своє здоров’я та почуватися краще – треба дотримуватися простих щоденних правил, якими з нами поділилися герої нашого сюжету.

Більшість містян порадили вести активний спосіб життя, займатися спортом, слідкувати за своїм щоденним раціоном та вживати достатню кількість вітамінів. І, безумовно, берегти своє здоров’я змолоду.

Тож не нехтуйте власним здоров’ям, а навпаки, зміцнюйте його. А всі вищеперераховані поради допоможуть вам у цьому. Насправді вони не вимагають багато зусиль, а от результат може приємно вас здивувати. Адже вести здоровий спосіб життя набагато легше, ніж здається на перший погляд.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Реорганізація КП, об’єднання культури і освіти, розвиток ОСББ – головні питання…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X