Жителі Енергодара скаржаться на жахливі умови в лікарні

Днями до Медіа Центра звернувся житель Енергодара, пенсіонер Василь Іванович Захарков. Дідусь прийшов поскаржитися журналістам на нестерпні умови в кардіологічному відділенні медико-санітарної частини. Вік Василя Івановича змушує його частенько відвідувати саме це відділення та лікувати хворе серце. Але біда ніколи не приходить сама. Окрім проблем зі здоров’ям, дідусь, як і всі інші пацієнти кардіологічного відділення, змушений терпіти вкрай некомфортні умови перебування.

Енергодарці хочуть, аби влада зробила капітальний ремонт в лікарні
Енергодарці скаржаться на некомфортні умови перебування в лікарні

Найперше, що обурює пенсіонера – це непрацюючий ліфт. Людям у віці важко постійно ходити сходами за ліками. А далі йде перелік інших негараздів: пліснява на стінах, розбита підлога. В таких умовах можна скоріше захворіти ще дужче, аніж вилікуватися.

Енергодарі обурені станом міської лікарні
Пенсіонери хочуть, аби в лікарні Енергодара зробили ремонт

Василь Іванович розповідає про всіх працівників нашої лікарні як про чуйних та професійних медиків, та зізнається, що ніколи в житті не зустрічав таких спеціалістів. А медичні сестри та лікарі кардіології для нього взагалі як рідні, він навіть завдячує їм життям.

Чому ж такі професіонали повинні працювати в таких жахливих умовах? Невже пенсіонери, які все життя працювали на благо міста, не можуть отримувати медичні послуги в комфорті та зручності? Кому поставити це питання? Може енергодарська влада і не уявляє, в якому стані на даний час медичний стаціонар, бо в таких місцях не лікується?

«В лікарні Енергодару працюють чуйні медики» - зізнаються пацієнти
Енергодарцям подобаються медики, які працюють в СМСЧ №1

Журналісти Медіа Центра намагалися отримати коментар з приводу цієї ситуації у керівництва медико-санітарної частини. Але секретар відповіла, що на даний час у цьому питанні ніхто не компетентний, бо зараз відбувається реорганізація лікарні.

1 липня планується переведення медичного закладу на повне фінансування з міського бюджету. Можливо тоді лікарню доведуть до належного стану. Будемо сподіватися, що так і буде, а влада Енергодара, в свою чергу, докладе максимум зусиль, аби жителі такого прекрасного міста жили та лікувалися в комфортних умовах.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Чому в Енергодарі понівечили скейт-парк для молоді?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X