В Енергодарі пройшов перший етап конкурсу «Ядерна енергія і світ»

14 березня в Інформаційному центрі ЗАЕС пройшов I відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу рефератів серед учнівської молоді «Ядерна енергія і світ». Захист конкурсних робіт відбувся серед учнів старших класів  Енергодара. Хочемо зауважити, що змагання за кращу наукову роботу в рамках цього конкурсу проходять в нашому місті вже понад 10 років.

Свої проекти захищали 10 учасників – члени Енергодарської Малої академії наук, учні ЕЗОШ №2 та №7, гімназії «Гармонія» а також ЕНВК №5.

В Енергодарі відбувся конкурс рефератів «Ядерна енергія і світ»
В Інформаційному центрі ЗАЕС пройшов I  етап конкурсу «Ядерна енергія і світ»

Журналістам Медіа Центра представник суддівської команди Фусенко Микола Миколайович розповів, що він приємно вражений результатами цьогорічного конкурсу. Всі учасники продемонстрували високий професіоналізм та помітне зростання у науковій сфері.

Микола Миколайович оцінив високий професіоналізм учасників конкурсу
Представник  суддів вражений результатами конкурсу

Також інструктор УТЦ ЗАЕС від себе додав повідомлення для всіх, хто має на меті брати участь  наступного року у конкурсі «Ядерна енергія і світ» та потребує довідкової інформації для створення проектів.

«Наші двері відкриті в будь-який час. Будь ласка, приходьте в інформаційний центр ЗАЕС, ми всіх проконсультуємо».

Проекти всіх конкурсантів були надзвичайно цікавими та перспективними. Але перше місце дісталося учасниці, котра спробувала свої сили вперше, з роботою  «Атомна енергетика та молодь – крокуємо разом». Одинадцятикласниця Євгенія Височина, саме так звати переможницю, прийшла на конкурс не сама, а з молодшою сестрою Олею, та представила дуже важливу для енергодарської молоді тему.

Конкурсантка вважає, що в такому енергійному місті має бути більше можливостей для сучасної молоді, та презентувала різні варіанти реалізації свого проекту.

 Переможниця конкурсу «Ядерна енергія і світ» Євгенія Височина
Переможниця конкурсу «Ядерна енергія і світ» Євгенія Височина

Євгенію, та інших учасників конкурсу нагородили грамотами та подарунками.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Медіа Центр Енергодар

Читайте также: Энергодарцам на заметку. Книга жалоб и предложений теперь не обязательна!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X