Енергодарців запрошують долучитися до проекту «Я МАЮ ПРАВО»

Міністерство юстиції за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та інших партнерів реалізовує просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО». Жителі Енергодару також мають можливість скористатися таким корисним, а, головне, безкоштовним проектом.

Як зазначено на офіційному сайті Мінюсту,  мета проекту «Я МАЮ ПРАВО»  – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві.

Енергодарців запрошують безкоштовно проконсультуватися з юристами

Енергодарців запрошують долучитися до проекту «Я МАЮ ПРАВО»

Журналісти МедіаЦентра поспілкувалися з куратором цього проекту в Енергодарі Вітою Бормаченко.  Вона розповіла нам, що за його допомогою можна дізнатися юридичну інформацію для вирішення різних життєвих проблем.  Це може бути насильство в сім’ї, несплата аліментів, булінг, оформлення субсидій, та безліч інших важливих моментів.

Віта Вікторівна розповіла нам, що деякі енергодарці вже спробували себе у цьому проекті, та зверталися до неї за допомогою у врегулюванні різних життєвих дилем. Вона запрошує всіх, хто хоче проконсультуватися за будь-яким запитанням, що стосується юридичної грамотності, та обіцяє, що кожна справа буде почута.

Медіа Центр, в свою чергу, також хоче проінформувати всіх жителів та гостей Енергодара, що кожен охочий може долучитися до проекту «Я МАЮ ПРАВО» та абсолютно БЕЗКОШТОВНО проконсультуватися з юридичним фахівцем на будь-яку хвилюючу тему за адресою: м. Енергодар, вулиця Курчатова 11.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте также: Доверяют ли в Энергодаре управляющей компании МДЛ?

1 Комментарий
  1. СЭМ :

    Странно что этим занимается РАГС. Вообще не по теме. В минюсте совсем крышу рвануло.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X