Юні сумоїстки Енергодара стали призерками чемпіонату Європи

Вихованиці спортивно-оздоровчого комплексу Запорізької АЕС взяли участь у чемпіонаті Європи з сумо серед юніорів, який відбувся у польському місті Седльце. У складі збірної України виступали 18 спортсменів з Запорізької області, серед яких – три енергодарські сумоїстки.

Як повідомляє пресцентр Запорізької АЕС, за результатами змагань чемпіонкою Європи у категорії до 16 років у вазі 50 кг стала Аделіна Бердеу. Друге місце у категорії до 18 років в абсолютній ваговій категорії завоювала Анна Фомицька. А в категорії до 18 років у вазі 60 кг бронзовою призеркою змагань стала Дарина Медвецька.