Юні енергодарські туристи з ЦТКС взяли участь в обласному краєзнавчому зльоті

У Запоріжжі, на острові Хортиця, з 14 по 16 травня відбувся ХІІІ обласний природничо-краєзнавчий зліт учнівської молоді «Знай, люби, бережи». Його головною метою було визначення рівня компетентностей учнівської молоді з природничого краєзнавства. 

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці Енергодарський центр туризму, краєзнавства та спорту, наше місто представляла команда «Позитрон-2».

Команда Енергодарського ЦТКС проявила себе на обласному природничо-краєзнавчому зльоті
Команда Енергодарського ЦТКС проявила себе на обласному природничо-краєзнавчому зльоті

Програма зльоту передбачала участь краєзнавців у майстер-класах з екологічного, географічного та краєзнавство та геологічного краєзнавства.  Також організатори – працівники Центру туризму Запорізької обласної ради – провели для учасників зльоту цікавий практикум «Туристсько-спортивна підготовка», під час якого всі бажаючі проявили себе, долаючи скельний відрізок, перешкоди у вигляді паралельних перил та взяли участь у запливі на байдарках.

Енергодарська команда «Позитрон-2» показала відмінні результати на природничо-краєзнавчому маршруті, де визначала формулу лісу та стан лісової рослинності, проводила ботанічні, гідрологічні, геологічні та метеорологічні дослідження.  

Не дивлячись на те, що підготовка до природничо-краєзнавчого зльоту команди ЕЦТКС проводилася в режимі онлайн, діти показали хороші результати!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарський історико-етнографічний музей святкує ювілей, а його працівники –…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X