Юні енергодарські плавці відзначилися на престижних змаганнях

У Кам’янському Дніпропетровської області відбувся ІІ етап кубку з плавання «Swim Sharks», в якому взяли участь спортсмени різних вікових груп з 2006 року народження і молодше практично з усіх регіонів нашої країни. Причому вперше в Україні змагання проходили в новому форматі – на 25- і 50-метрових басейнах.

У змаганнях взяли участь і юні енергодарські плавці – вихованці спортивно-оздоровчого комплексу ВП ЗАЕС – та показали відмінні результати. Як повідомляє пресцентр ЗАЕС,  у багатоборстві у 50-метровому басейні чемпіонкою на дистанції 100 батт стала Мілана Мазур. На дистанціях 50 батт і 200 батт юна спортсменка виборола срібні медалі, а на дистанції 200 батт в комплексному плаванні посіла почесне третє місце.

Юні енергодарські плавці зібрали врожай нагород на престижних змаганнях

Також у 50-метровому басейні треті місця здобули: на дистанції 50 батт – Анна Пригода, на дистанції 100 на спині – Анастасія Ніколаєнко та на дистанції 100 батт – Григорій Козирєв.

У 25-метровому басейні срібло вибороли: на дистанціях 100 на спині і 200 батт – Мілана Мазур, 200 батт – Анна Пригода та 100 батт – Анастасія Ніколаєнко.

Вітаємо наших юних плавців та їхнього наставника – тренера-викладача плавального басейну Запорізької АЕС Миколу Рафальського – з чудовими результатами та бажаємо нових перемог!