Як енергодарське ОСББ не захотіло платити у 5 разів дорожче і прогнівило комунальників

Як відомо, дбайливі господарі готують сани влітку. Так і енергодарські об’єднання співвласників багатоквартирних будинків активно готують свої багатоповерхівки до осінньо-зимового періоду. Звичайно, рідко коли цей процес протікає абсолютно безхмарно. Але історія про те, яким скандалом обернулася звичайна процедура промивки та опресовки системи опалення у ОСББ «Будівельників, 42», заслуговує особливої уваги.     

Як розповів голова правління цього ОСББ Сергій Годін, таку послугу в Енергодарі надає ТОВ «Техсервіс+», очолюване одним із працівників «Тепловодоканалу», за ціною 10 грн за погонний метр. Тобто сума робіт по їхньому будинку склала б 10 тис. грн. Керівник ОСББ вирішив пошукати дешевший варіант і знайшов його у Запоріжжі – тамтешня фірма виконує такі ж роботи за… 2300 грн.

Дізнавшись, що ОСББ збирається скористатися послугами іншої фірми, представники комунальної сфери почали всілякими методами цьому перешкоджати. У працівників «Тепловодоканалу» закралася підозра, що воду для промивки та опресовки системи опалення ОСББ бере в обхід лічильника, тому викликали на місце події наряд поліції. Правоохоронці ж не виявили складу злочину та кваліфікували дії працівників «Тепловодоканалу» як незаконні.

Все ж історія закінчилася для ОСББ добре – його керівництву таки вдалося довести розпочату справу до кінця і здійснити необхідну процедуру. Подробиці дивіться у нашому сюжеті.   

Житель будинку №42 по вул. Будівельників
Житель будинку №42 по вул. Будівельників

Між тим переваги так званого вільного плавання, або переходу житлового фонду від комунальної власності у ОСББ, тільки за рік вже встигли оцінити жителі дому №42 по вулиці Будівельників.

Єдине, чого хочуть мешканці – це підтримка з боку влади та комунальників або хоча б відсутність палиць у колесах. Здавалося б, все просто і логічно, але досвід показує протилежне. А між тим заручниками таких неприємних ситуацій стають звичайні мешканці будинків, які заслуговують жити у більш комфортних умовах. 

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Мистецтво – як шлях до здійснення мрії енергодарської художниці

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X