В Енергодарі стартує проект «Історія успіху»: хто стане першим спікером – мотиватором?

В Енергодарському інституті імені Рема Хеноха стартує всеукраїнський соціальний проект «Історія успіху», в рамках якого студенти та школярі матимуть нагоду поспілкуватись з видатними особистостями, які й розкажуть слухачам про те, який шлях вони подолали, аби стати успішними. Це не аби як важливо, адже саме молодь вже завтра будуватиме майбутнє нашої держави.

В Енергодарському інституті стартує всеукраїнський соціальний проект «Історія успіху»
Енергодар долучився до всеукраїнського проекту «Історія успіху»: хто перший спікер?

Ініціатор створення проекту в Енергодарі Уляна Коробчук цитує одного з кращих світових тренерів з особистісного розвитку Тоні Роббінса : «Практично кожен, хто домігся значного успіху, завжди мав перед собою наставника чи вчителя, який рухав його в правильному напрямку». І зазначає, що саме тому ідея підтримувати та мотивувати молодь  реалізовуватися у житті є дуже актуальною.

Саме молодь вже завтра будуватиме майбутнє нашої держави
Ідея підтримувати та мотивувати молодь реалізовуватися у житті є дуже актуальною

Першим спікером проекту буде чемпіон України, боксер Артур Пригода. Саме він поділиться з молоддю секретом свого успіху вже наступного вівторка, 26 листопада, о 12:00. Хочемо додати, що на енергодарську молодь чекає мотиваційна зустріч не тільки з Артуром, а й  Раїсою Топорковою та Кирилом Зіміним. Сподіваємося, що буде пізнавально!

Дар’я Климак, Денис Скачок, Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Як відзначають День студента в Енергодарі: святкові традиції

 

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X