Вони побудували місто: історія «творців» Енергодара

12 червня Енергодар буде святкувати 50-річний ювілей. Мало хто в місті не знає, з кого почалася історія енергетичної столиці України. Рема Германовича Хеноха без перебільшення можна вважати «батьком» Енергодара.

Сьогодні ми вас познайомимо з Людмилою Кучерявою, яка пропрацювала з Ремом Хенохом пліч-о-пліч двадцять п’ять років. Жінка згадує, що разом з подругою приїхала на будівництво міста в семидесятих роках, та познайомилася з Ремом Германовичем. Вона була єдиною жінкою-керівницею будівельної ділянки. Пізніше отримала звання «Заслужений будівельник».

Людмила Кучерява – в минулому керівниця ділянки УС ЗаГРЕС, колега Рема Хеноха
Людмила Кучерява – в минулому керівниця ділянки УС ЗаГРЕС, колега Рема Хеноха

Пані Людмила пишається своєю професією. Каже, що вона відіграла величезну роль в її житті. Але, ніяковіючи, зізнається, що до цих пір не вірить в те, що вона з колегами побудувала таке величезне та гарне місто прямісінько на піску.

Вони побудували місто: історія «творців» Енергодара
«Батько» Енергодара: яким був Рем Хенох?

Згадує, що Рем Хенох був  відповідальним та суворим керівником. Але всі колеги його дуже поважали та любили.

Він двадцять п’ять років жив та працював в Енергодарі. Коли Рем Хенох поїхав з міста  (зробити такий серйозний крок його змусили особисті обставини), все рівно часто телефонував та цікавився новинами, змінами.  Пані Людмила згадує, як він зібрав своїх найближчих колег, тодішніх керівників будівельних ділянок на своє 75-річчя. Каже, що до нього приїхали всі, і той вечір назавжди залишиться в її пам’яті. Як і кожен день, що вона провела на важкому, але такому рідному будівництві.

Детальніше про те, яким був Рем Хенох, яким запам’ятали його колеги, та як будувалося місто, дивіться в нашому сюжеті.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Перша школа: історія заснування освітнього осередку в Енергодарі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X