Енергодарці мали змогу випробувати себе у інтелект батлі

Напередодні вихідних в культурно-діловому центрі Запорізької АЕС пройшов фінал інтелектуальних змагань «Інтелект-батл». Участь в боротьбі за звання  найрозумніших взяли дві команди – представники     Дніпрорудненського професійного ліцею та енергодарської команди, яку сформували учні сьомої школи.

Організатором батлу виступив Энергодарський Інститут державного і муніципального управління ім. Хеноха. Саме співробітниками цього закладу для проведення інтелект-змагань будо підготовлено близько 5000 питань, складалися які не за допомогою інтернету, а саме власними силами.

Енергодарці змагалися за першість в інтелектуальному батлі
В Енергодарі пройшов фінал інтелект-батлу

Завдання, які повинні були виконати команди, охоплювали майже всі сфери науки. Всього у змаганнях було проведено 10 етапів, під час яких кожен із розмінників мав змогу  продемонструвати всю глибину своїх знань.

Підготовка до проведення інтелектуального фестивалю тривала близько двох місяців. У складі кожної з команд було по 6 чоловік, усього ж в турнірі взяли участь 15 команд.

Енергодарські розумники продемонстрували свої здібності
В Енергодарі пройшли змагання між інтелектуалами

Кожний новий етап – це нові ігри, нові завдання, різноманітні питання та естафети, в яких кожен учасник мав змогу себе проявити. Не дивлячись на те, що проходить цей захід всього другий рік поспіль, він вже отримав популярність, тож, стає традиційним.

Перемогу серед найрозумніших у фіналі гри  з великим відривом  у 20 балів отримала енергодарська команда «Фантазія»,  яка представляла  ЕЗОШ №7. Ми ж у свою чергу бажаємо як переможцям, так і їх опонентам не втрачати запалу та прагнення до постійного вдосконалення своїх знань.

Варвара Соболева, Михайло Веселов,Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Школярі Енергодару змагалися за першість у цікавому квесті

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X