Ім’я енергодарського лікаря Сергія Вальтера занесено до «Золотої книги пошани Запорізької області»

Міський голова Дмитро Орлов вчора, 30 серпня, вручив лікарю-акушеру-гінекологу жіночої консультації Енергодарської КНП «СМСЧ» Сергію Вальтеру примірник видання «Золота книга пошани Запорізької області».

Ім’я енергодарського лікаря Сергія Вальтера занесено до «Золотої книги пошани Запорізької області»

Як повідомляється на сайті міськради, книгу присвятили 30-й річниці незалежності України. На її сторінках надруковано інформацію про визначних жителів Запорізької області, які досягли певних висот у різних галузях. Тож одна із сторінок книги присвячена професійній діяльності Сергія Анатолійовича.

Більшості енергодарців Сергій Вальтер відомий як професійний та відповідальний спеціаліст, якого поважають колеги та пацієнти. За сумлінну працю та професійні здобутки лікар відзначений численними почесними нагородами медсанчастини, Енергодарської міської ради, ДП НАЕК «Енергоатом», Департаменту охорони здоров’я Запорізької облдержадміністрації.

Також за багаторічну та віддану працю в галузі охорони здоров’я, відданість справі та вагомий особистий внесок у забезпечення надання медичної допомоги жителям міста Сергію Анатолійовичу присвоєно звання Енергодарської міськради «Кращий працівник».

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі відкриють 230 шкільних класів: про що говорили освітяни…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X