Євгеній Мураєв: “День Перемоги – це свято життя нашого народу”

День Перемоги – не час для скорботи, це свято. Свято життя нашого народу, який не захотів бути стертим з лиця землі. Свято духу.

Лідер партії "Наші" привітав енергодарців з Днем Перемоги
Євгеній Мураєв: “День Перемоги – це свято життя нашого народу”

Мій дід, Олексій Васильович Мудров, як і шестеро його братів, пройшов майже всю війну. З 16 років перебував у партизанському загоні, де до 1944 року був розвідником. Потім воював зв’язківцем на Ленінградському фронті. Першу бойову нагороду, медаль «За відвагу», отримав за те, що 17 серпня 1944 року під вогнем противника полагодив перебитий в двадцяти місцях телефонний кабель від командного пункту полку. Після війни залишився в армії, пішов у відставку вже полковником.

Я ніколи не відмовлюся ні від Олексія Васильовича, ні від Перемоги, яку він виборов. Як і мільйони інших людей, хто зберігає вдома пожовтілі фотокартки і бойові винагороди своїх батьків і дідів, які перемогли в жахливій війні, звільнили Європу і створили все те, що ми звикли вважати своїм. Покладаючи квіти до могил воїнів, ми говоримо їм: «Дякуємо за все!» І поки в нас житиме ця пам’ять, ця вдячність – ми живі, ми вистоїмо.

З Днем Перемоги! С Днем Нашої Перемоги!

Євгеній Мураєв, лідер партії «НАШІ»

Політична реклама

Читайте також: Цирк на воді «Shekera» запрошує енергодарців на нову програму

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X