Колишній в’язень Кремля Євген Панов зустрівся в Берліні з німецькою громадськістю (ВІДЕО)

Колишні в’язні Кремля Євген Панов і Ахтем Чийгоз поїхали в Берлін і зустрілися з представниками німецької громадськості.

У столиці ФРН колишні російські політв’язні провели зустріч з місцевими журналістами, політиками та експертами, а також взяли участь в дискусії «5 років нелегальної анексії Криму».

Панов і Чийгоз розповіли німцям про своє перебування в російському ув’язненні, умови утримання і про те, як змінювалося ставлення росіян протягом часу ув’язнення.

«Я з СІЗО до табору їхав 4 місяці. Постійно: вагон – в’язниця, вагон – в’язниця», – згадував Євген Панов.

Євген Панов і Ахтем Чийгоз зустрілися в Берліні з німецькою громадськістю

«Кожен раз, коли тебе виводять з камери в неробочий час, ти чекаєш гіршого. Камера – твій притулок, де ти розумієш розпорядок, знаєш, хто сидить поруч, хто буде заходити. Є уявлення про безпеку. Але як тільки ти покидаєш камеру, ти вже ні на що не впливаєш», – розповів Ахтем Чийгоз.

Також колишні політв’язні висловили свою позицію з приводу мирного врегулювання конфлікту.

«Все, що відбувається на сході, пов’язане з Кримом. Чим слабкіше будуть позиції на схід від України, чим менш категоричній буде позиція учасників Нормандського формату по ситуації на Донбасі, чим важче ситуація буде з Кримом, – поділився Чийгоз. – Україна продемонструвала всьому світу, що вона готова боротися за свою свободу. Вона змогла зупинити ворога, якого побоюються всі європейські держави. Тому європейська спільнота повинна виконати свої зобов’язання».

Читайте також: Енергодарська СМСЧ №1 отримала від благодійників інвалідні візки

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X