Запитай: енергодарець Євген Панов дасть перше інтерв’ю після звільнення з полону

На сторінці журналістки Яніни Соколової в соцмережі Facebook з’явився анонс щодо проведення інтерв’ю з енергодарцем Євгеном Пановим.

Енергодарець Євген Панов дасть перше інтерв'ю після звільнення з полону
Євген Панов на цьому тижні дасть інтерв’ю Яніні Соколовій

Всім бажаючим пропонують написати в коментарях під постом питання, відповіді на які хотіли б почути від Панова. Питання можна поставити, перейшовши за посиланням. Зустріч відбудеться вже на цьому тижні.

https://www.facebook.com/Randevu.5.ua/photos/a.1559264511060380/2383126228674200/?type=3&__tn__=-R

На данній момент всіх найбільш цікавить, навіщо саме Євген Панов поїхав до Криму влітку 2016 року. Також люди запитують, що буде робити енергодарець після звільнення та наскільки сильно він переоцінив своє життя.

Програма “Рандеву” з Яніною Соколовою виходить на 5 каналі щосуботи о 20.00.

Нагадаємо, 7 вересня між Україною та Росією відбувся обмін полоненими в форматі “35 на 35”. Серед звільнених був і енергодарець Євген Панов.

Після звільнення 11 українців для проведення медичних оглядів привезли до лікарні “Феофанія”. Євгена Панова розмістили в ЛОР-відділенні.

Як ми писали раніше, в серпні 2016 року ФСБ РФ оголосила про затримання в Криму Євгена Панова і Андрія Захтея. Тоді російські спецслужби заявили, що вони були членами «групи диверсантів», яка нібито планувала здійснити теракти на об’єктах туристичної та соціальної інфраструктури півострова.

Євген Панов вину в інкримінованому йому злочині не визнав. У липні минулого року Панова засудили до 8 років колонії суворого режиму. Суд зарахував в цей термін близько двох років, які енергодарець провів під вартою.

Читайте також: Чого досягли в Енергодарському Центрі первинної медико-санітарної допомоги за рік?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X