Якою буде погода в Запорізькій області у жовтні: прогноз Гідрометцентру

За інформацією Запорізького обласного центру з гідрометеорології погода у жовтні буде нестійкою, хоча середньомісячна  температура передбачається на рівні 10,5° тепла, що близько до кліматичної норми. Про це під час брифінгу розповіла заступниця начальника обласного Гідрометцентру Тетяна Сорокіна.

Заступниця начальника обласного Гідрометцентру Тетяна Сорокіна розповіла, якою буде погода в Запорізькій області у жовтні

Відсьогодні, 4 жовтня, очікується незначне підвищення температури, але погода буде вітряною, і таке підвищення не буде особливо відчуватися. Вночі температура складе 9 градусів тепла, вдень повітря прогріється до 13-18 градусів тепла.

«З 7 жовтня температура підвищиться до 22 тепла вдень. Середньодобова температура буде дорівнювати 14-15 градусів. Така погода протримається 5-7 днів, тобто, прийде довгоочікуване бабине літо», – зазначила заступниця начальника обласного Гідрометцентру Тетяна Сорокіна.

Коли жителям Запорізької області чекати на бабине літо: прогноз Гідрометцентру

У середині місяця пройдуть дощі, а у третій декаді жовтня знову очікується похолодання. Саме о цій порі відбувається, як правило, перехід середньодобової температури повітря через +8° у бік зниження.

В останні дні жовтня мешканці області відчують подих зими, температура суттєво знизиться. На початку листопада у нічні години стовпчик термометра буде опускатись нижче нуля, а вдень повітря прогріватиметься всього до 5-7 тепла. Потім тепло повернеться, і у листопаді природа ще потішить нас теплом на рівні 14-16 градусів у денні години.

Найвища температура у жовтні на території Запорізької області була зафіксована у 1999 році і склала 28-35 градусів тепла. А найнижча – від 6 до 16 градусів морозу – у 1912, 1949, 1951, 1965 та 1977 роках.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарська школярка привітала батьків-вчителів з професійним святом…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X