І знову здрастуйте: одіозний ексдиректор енергодарського КП «ТВК» Сергій Хоролець очолив територіальну виборчу комісію

Центральна виборча комісія розглянула подання місцевих організацій політичних партій та сформувала новий склад Енергодарської міської територіальної виборчої комісії. Очолив нову ТВК одіозний ексдиректор іншого ТВК (того, що КП «Тепловодоканал») Сергій Хоролець. Про це повідомляється на сайті ЦВК.

Епічний come back: одіозний ексдиректор енергодарського КП «ТВК» Сергій Хоролець очолив іншу ТВК

Зовсім нещодавно Запорізький апеляційний суд поставив крапку в епопеї з поновленням Сергія Хорольця на посаді директора КП «ТВК», ухваливши рішення, що його звільнили законно і поновленню він не підлягає. Втім пані Фортуна не відвернулася від Сергія Хорольця, і за іронією долі він-таки очолив ТВК – себто територіальну виборчу комісію. Сюди він прийшов під знаменами політичної партії «Слуга народу».

Загалом ТВК сформовано у кількості 15 осіб – окрім голови, до її складу увійшли заступник голови Олена Андрійчук («Українське об’єднання патріотів – Укроп»), секретар Альбіна Синицина (ОПЗЖ) та 12 членів комісії від різних політичних партій: Вадим Анзін («Слуга народу»), Галина Демідова («Блок Вадима Бойченка»), Ольга Дергачова (ВО «Батьківщина»), Лілія Деркач («Європейська солідарність»), Вікторія Каблюк (ОПЗЖ), Тетяна Колодко («Щаслива Україна»), Наталія Літвін («Європейська солідарність»), Тетяна Літвін (ВО «Батьківщина»), Михайло Стукало («Країна), Алла Третяк («За майбутнє»), Володимир Тутинін (Національно-демократичне об’єднання «Україна») та Максим Харенко («Народ»).

Склад нової Енергодарської міської територіальної виборчої комісії

Нагадаємо, днями ЦВК достроково розпустила Енергодарську територіальну виборчу комісію. Підставою для цього стала скарга кандидатки в депутати Енергодарської міської ради Наталії Лабяк, у якій вона просила визнати протиправною бездіяльність місцевої ТВК, оскільки комісія не ухвалила рішення про реєстрацію її депутатом міської ради 8-го скликання. Тож найближчим часом новому складу комісії слід буде виконати зобов’язання ЦВК та вирішити питання щодо реєстрації Наталії Лабяк депутатом Енергодарської міської ради.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: ЦВК достроково розпустила Енергодарську територіальну виборчу комісію

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X