Хто переміг на виборах в Енергодарі: попередні дані

Вчора українці обирали депутатів обласних, районних, сільських рад, а також міських, сільських і селищних голів. Більшість виборців отримали для заповнення по чотири бюлетені для голосування і поставили заповітні позначки навпроти своїх фаворитів.

Звичайно, «своя сорочка ближча до тіла», тому мешканців нашого міста цікавить питання, хто ж переміг, передусім, в Енергодарі.

Енергодарці віддали голоси за своїх фаворитів
Енергодарці віддали голоси за своїх фаворитів

Явка виборців по місту склала 40,22%. На дільницях спостерігалися чималі черги, особливо на тих, де було встановлено не більше чотирьох кабінок для голосування. Проте, незважаючи на такі незручності, містяни не полінувалися довести справу до кінця і заповнити бюлетені.

Попередньо, за даними спостерігачів та членів дільничних виборчих комісій, лідером виборчих симпатій серед кандидатів на посаду міського голови Енергодара став Дмитро Орлов із результатом близько 26–27%. Далі йдуть Павло Музика (12%) та Ігор Бурнос (11%).

Попередньо лідером виборчих симпатій серед кандидатів на посаду міського голови Енергодара став Дмитро Орлов
Попередньо лідером виборчих симпатій серед кандидатів на посаду міського голови Енергодара став Дмитро Орлов

Серед партій, за попередніми даними, вперед вирвалися наступні політичні сили: Опозиційна платформа «За життя» (24,37%), «За майбутнє» (18,76%), «Слуга народу» (8,85%) «Європейська солідарність» (8,26%) та «Нова політика» (7,14%). Решта партій, попередньо, не подолали 5-відсотковий бар’єр.  

Наразі чекаємо офіційних даних. Як повідомляють у ЦВК, остаточні результати місцевих виборів в Україні можуть бути встановлені за 3–5 днів. Однак, ми впевнені, що великої розбіжності з цифрами, озвученими спостерігачами та членами дільничних виборчих комісій, не буде.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: За вихідні в Енергодарі побільшало хворих на COVID-19

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X