Депутат Ярослав Гришин повернув через суд “Infiniti”, яку заарештували через смертельну ДТП

Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя скасував арешт на автомобіль «Infiniti» депутата Запорізької облради Ярослава Гришина. Про пише IPnews з реєстру судових рішень.

Депутат Ярослав Гришин повернув через суд "Infiniti", яку заарештували через смертельну ДТП
Лідер партії “УКРОП” Запорізької облради Ярослав Гришин

Нагадаємо, ДТП сталася 24 червня 2018 року на трасі Харків-Сімферополь, в межах села Григорівка Запорізького району. Тоді Ярослав Гришин на своєму авто «Infiniti» збив чоловіка. Постраждалого госпіталізували в обласну лікарню, де він незабаром помер.

Раніше депутат кілька разів намагався повернути заарештований автомобіль, однак ці спроби не закінчувалися успіхом. У серпні адвокат депутата знову звернулася до суду з таким клопотанням. Воно було обгрунтовано тим, що зараз відпала необхідність в арешті, так як вже був проведений огляд авто на предмет механічних пошкоджень, а також всі необхідні експертизи.

У клопотанні зазначається, що майданчик Дніпровського райвідділу поліції не передбачений для зберігання пошкодженого автомобіля, що призводить до його знищення. Так, заарештований автомобіль зберігається на відкритій ділянці. Через те, що у машини пошкоджене праве переднє крило, вона більше піддається корозійному впливу через відсутність захисту від дощів, снігу та інших природних факторів. Нібито через це автомобіль зазнав додаткові механічні пошкодження і пошкодження лакофарбового покриття.

Також зазначено, що в результаті простою автомобіля більше року пошкодилися основні його механізми, зокрема: двигун, система охолодження, гальмівна система, електрика і т.д. Внаслідок такого зберігання заарештованої «Infiniti» депутату Ярославу Гришину було завдано збитків на суму понад 210 тисяч гривень, які йому потрібно буде оплатити для відновлення автомобіля.

Прокурор і слідчий не з’явилися в суд для розгляду цього клопотання, хоча про дату та час були повідомлені. Також слідчому судді не надали дані про те, що зміна місця зберігання автомобіля може негативно вплинути на хід досудового розслідування.

У підсумку суд частково задовольнив клопотання адвоката Ярослава Гришина: депутату повернули «Infiniti» без зняття арешту.

Депутат Ярослав Гришин повернув через суд "Infiniti", яку заарештували через смертельну ДТП
Рішення суду щодо автомобіля депутата, на якому він насмерть збив людину

Нагадаємо, правоохоронці вже завершили досудове розслідування за фактом смертельного ДТП за участю депутата облради. Кримінальне провадження було передано в прокуратуру в березні поточного року. Згодом Ярослава Гришина неодноразово викликали на допит в прокуратуру та до слідчого судді, проте він ігнорує повістки. Останній раз депутата викликали в прокуратуру на минулу п’ятницю, 13 вересня.

Крім того, 29 серпня на останній сесії Запорізької облради тоді ще прокурор області Валерій Романов оголосив про вручення підозри Ярославу Гришина, якого в сесійній залі не було.

Читайте також: Підсумки госпітальної наради: де ще буде лікарня інтенсивної терапії, окрім Енергодара?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X