У Запорізькій області грабують фермерів

Вчора, 7 травня, в Запорізькій облдержадміністрації пройшла нарада щодо випадків розбійних нападів на фермерів на території області. Під час заходу зустрілися аграрії, представники влади, поліції, прокуратури та СБУ.

Запорізькі фермери стають жертвами грабіжників
Нападники діють дуже професійно

Головна мета зустрічі – надати правову оцінку тим випадкам нападав на аграріїв, які стались у 2019 році в Запорізькому регіоні.

На сьогодні в області відомо вже про чотири випадки, коли після реалізації сільгосппродукції на аграріїв нападають невідомі в балаклавах. І після погроз родині та жорстокого побиття – грабують фермерів. Нападники діють дуже професійно.

Для боротьби з грабіжниками за кожною громадою буде закріплений поліцейський, який буде знаходитися на постійному зв’язку з місцевими жителями. Даний проект під назвою «Поліцейський офіцер громади» вже реалізується в інших областях.

В свою чергу фермерів просять забезпечити правоохоронців паливом.

Планується, що поліцейський громади патрулюватиме місцевість разом з мисливцями і формуваннями, у яких є зброя. Громади будуть поділені на кілька секторів, відштовхуючись від кількості населення.

Крім того, правоохоронці попереджають, що вони не можуть займатися цілодобовою охороною фермерських господарств. Тому фермери самі повинні піклуватися про свою безпеку, встановлювати камери відеоспостереження, записи з яких архівуються, а також укладати договір з поліцією охорони.

Читайте також: Турку, який на смерть збив дівчину в Василівці, посилили покарання

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X