Хороша новина: одужав енергодарський медик, який був хворий на коронавірус

Медіа Центр, як завжди, намагається тримати вас в курсі всіх подій, пов‘язаних з коронавірусом в Енергодарі, публікуючи «свіжу» і, підкреслимо, офіційну статистику з обох медзакладів нашого міста.

Так, сьогодні, 25 квітня, КНП «МЦПМСД» оприлюднило наступну інформацію:

«Всі зразки біологічного матеріалу, які були на дослідженні ПЛР – негативні, ще 4 в роботі. Також один пацієнт (медичний працівник) одужав. Хворих на пневмонію – не було.»

Гарні новини: одужав медичний працівник з Енергодара, який хворів на COVID-19
Хороша новина: одужав енергодарський медик, який був хворий на коронавірус

Щодо офіційної статистики  від СМСЧ Енергодара: за минулу добу до лікарні госпіталізували одного пацієнта з діагнозом «пневмонія». Окрім цього, був проведений експрес-тест на виявлення коронавірусу, на щастя, він негативний. Зараз працівники СМСЧ очікують 2 ПЛР аналізи від вірусологічної лабораторії Запорізького обласного лабораторного центру.

 

В цілому станом на 11:00 25 квітня нових випадків захворювання на коронавірус в Енергодарі не зафіксовано. Всього за час пандемії в місті інфіковано 13 осіб.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Увага! В К.-Дніпровському районі з 25 по 29 квітня буде обмежено в‘їзд до кладовищ

1 Комментарий
  1. Житель города :

    Сказочники! Брехню публикуете, источники скрывают информацию, следовательно и ваш ресурс тоже. Сговором прессы и мед.установ попахивает! Не пишите никогда ссылку на официальные источники, люди не глупые. Продажная пресса.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X