На Запорізькій АЕС представили нового гендиректора

Генеральним директором Запорізької АЕС став Петро Котін, який раніше був директором з виробництва НАЕК «Енергоатом». Офіційне представлення нового керівника колективу станції відбулося сьогодні, 27 серпня, на оперативній нараді, повідомляє прес-служба ЗАЕС.

На Запорізькій АЕС представили нового гендиректора
Нового гендиректора ЗАЕС представили 27 серпня на оперативній нараді

Представляючи нового керівника, Президент ДП «НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський сказав: «Я впевнений, що Петро Борисович упорається зі всіма завданнями, які стоять перед колективом Запорізької АЕС. А Запорізька атомна електростанція – це база атомної енергетики України, ми звикли називати її флагманом, ця станція завжди виступала з найбільш передовими інженерними ініціативами і відповідними організаційними рішеннями, які ми потім впроваджували в Компанії. І, я впевнений, що під керівництвом Петра Борисовича станція продовжить цей шлях і запропонує нові інноваційні проекти».

На Запорізькій АЕС представили нового гендиректора
Петро Котін змінив на посаді гендиректора ЗАЕС Олександра Остаповця

У відповідь Петро Котін зазначив: «Моя особиста мета під час роботи генеральним директором Запорізької атомної електростанції – організація разом з вами, за вашої підтримки такої системи менеджменту, при якій ЗАЕС і надалі буде флагманом і за кількістю енергоблоків, і з культури безпеки, за всіма показниками надійної і ефективної роботи станції».

Нагадаємо, про зміну керівництва на Запорізькій АЕС стало відомо минулого тижня. Екс-директора Олександра Остаповця, який керував станцією майже три роки, перевели на інше місце роботи.

На Запорізькій АЕС представили нового гендиректора
Новий гендиректор ЗАЕС Петро Котін

Довідка: Петро Котін народився 13 квітня 1961 року в м. Володимир. Закінчив Московський інженерно-фізичний інститут за спеціальністю «Атомні електростанції і установки». Після закінчення навчання в 1985 році був прийнятий на посаду оператора реакторного цеху Запорізької АЕС. Пройшов усі щаблі оперативного керування, працював у сфері міжнародної діяльності. У центральній дирекції компанії «Енергоатом» Петро Котін очолював блок виробництва і працював над міжнародними проектами, з 2014 року вів стратегічний для України проект «Енергетичний міст Україна – Європейський союз».

Читайте також: ДТЕК Запорізька ТЕС влаштувала юним енергодарцям веселе свято з подарунками

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X